Македонски | Shqip | English |

Garnituri za dnevna soba

Се продава од: Marino 10 мар. 19:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Охрид
Опрема : Гарнитури и салонски елементи
Се продаваат кожни гарнитури за дневна соба , 2 троседи ,2 двосед ,2 фотелја и 3 табуретки бордо боја . гарнитурите се очувани и во добра состојба .Цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток