Македонски | Shqip | English |

ИМПЕРИЈА Нова Куќа

Оглас од претпријатие. Се продава од: ИМПЕРИЈА 15 мар. 23:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

125 000 ЕУР

Број на соби: 8
Адреса: Охрид
Површина: 110 m2
Број на спратови: 2 спрат
За живеалиштето: Паркинг простор / Гаража, Шпорет / Камин, Нова градба, Самостојна куќа, Реновиран, Наместен
Греење: Друго
Локација: Охрид
Се продава нова куќа со површина 110м² и катност П+1+Пк.
Површина на плацот изнесува 404 м².
Куќата се наоѓа на пат за с.Велгошти.
Шифра Д 75/7
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771
Нема посетени огласи
Кон почеток