Македонски | Shqip | English |

KUKA 90m2 PLAC 1187m2 OHRID

Се продава од: Dejan Вчера 15:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 3
Површина: 90 m2
Број на спратови: Високо приземје
Греење: Дрва
Локација: Охрид
SE PRODAVA KUKA 90m2 – legalizirana, so plac od 1187m2, VO OHRID, IMA STRUJA SO PODZEMNA I VOZDUSNA INSTALACIJA, IMA GRADSKI VODOVOD, IMA KANALIZACIJA, IMA ASFALTEN PAT, CELOSNO E OGRADENA. 2,3 km OD CENTAR NA OHRID.
MNOGU POVOLNO.
Нема посетени огласи
Кон почеток