Македонски | Shqip | English |

KUKA VO OHRID

Се продава од: Ѓорѓи Вчера 19:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

40 000 ЕУР   45 000 ЕУР

Број на соби: 2
Адреса: Александар Турунџев бр.3
Површина: 68 m2
Број на спратови: 1 спрат
За живеалиштето: Паркинг простор / Гаража, Шпорет / Камин, Нова градба, Самостојна куќа, Реновиран, Наместен
Греење: Дрва
Локација: Охрид
Се продава куќа со вкупна површина 68м2.
Површина на дворно место е 514м2
Куќата се наоѓа на ул.Александар Турунџев бр.3.Спроти фабриката Застава
Нема посетени огласи
Кон почеток