Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Ohrid

Се продава од: Blagoja Вчера 18:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

100 000 ЕУР

Број на соби: 5
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Струја
Локација: Охрид
Se prodava kuka na ul. Bogomilska/buklisokak/
Na mestoto od kukata predvidena e markica so bruto povrsina od 600 m2
Нема посетени огласи
Кон почеток