Македонски | Shqip | English |

Atraktiven plac vo stariot del na Ohrid

Се продава од: Milan Jakshic 15 мар. 17:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: ул.Бранко Шотра
Површина: 125 m2
Локација: Охрид
Се продава атрактивен плац во стариот дел на Охрид - Варош.
125м2 површина со дозвола за градба на 68м2 П+1 за куќа и 57м2 дворно место.
Има можност и за сутеренски простор.
Плацот се наоѓа во стариот дел на Охрид веднаш до Корзото на улица Бранко Шотра.
Плацот е со целосна документација.
Цена на квадрат 700ЕУ - 800ЕУ.
ПО ДОГОВОР
Нема посетени огласи
Кон почеток