Македонски | Shqip | English |

Plac vo Ljubanista

Се продава од: Dusko 11 мар. 16:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

4 200 ЕУР

Локација: Охрид
Prodavam plac vo Ljubanista 156m2 4200e 070205186
Нема посетени огласи
Кон почеток