Македонски | Shqip | English |

ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ Стан 60м2

Оглас од претпријатие. Се продава од: ИМПЕРИЈА 16 мај 20:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

42 000 ЕУР

Број на соби: 3
Адреса: Расадник
Површина: 60 m2
За живеалиштето: Балкон / Тераса, Лифт
Локација: Охрид
Се продава стан со површина 60м2 (дневна со трпезарија,посебна кујна,спална,ходник,купатило, тераса).
Кат - 5 со лифт (не е последен).
Станот се наоѓа во населба Расадник.
Шифра Б55/10
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771
Нема посетени огласи
Кон почеток