Македонски | Shqip | English |

ИМПЕРИЈА - Стан 75м²

Оглас од претпријатие. Се продава од: ИМПЕРИЈА 15 мар. 23:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 3
Адреса: Охрид
Површина: 75 m2
Локација: Охрид
Шифра Ц 44/13
Се продава стан - дуплекс со површина 75м²,со распоред – дневна, трпезарија,кујна,две спални,ходник,купатило,тераса.
Кат – 3 и 4
Станот се наоѓа во близина на градската болница.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771
Нема посетени огласи
Кон почеток