Македонски | Shqip | English |

Dvosoben zapaden stan vo Ohrid 40m2 Kapital

Оглас од претпријатие. Се продава од: Агенција за недвижности Капитал Охрид 16 мај 14:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

27 500 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40 m2
Локација: Охрид
Шифра 10 781

Нов двособен стан во Охрид, на булевар Туристичка, урбана заедница Лескајца.

Вкупна површина 40 мкв. Кат 2. Ориентација запад. Зградата е со лифт и паркинг.

Распоред: дневна со трпезарија со излез на балкон, спална, предсобје, бања, балкон.

Карактеристики: станот се наоѓа во зграда во градба со рок за примопредавање 12 ти месец 2019 год. Зградата се гради по најсовремени градежно архитектонски стандарди.

Зградата има одлична местоположба. Оддалечена е 1 км од центарот на Охрид и 0.5 км од плажа.

Одличен избор за семејно живеење или одмор. Исклучително мирно место во непосредна близина на центарот на Охрид.

Погледнете ја нашата понуда на нашиот веб сајт www.kapitalohrid.mk

Контакт e-mail [email protected]

Контакт телефони:
046 505 711
070 388 844
078 232 047
Нема посетени огласи
Кон почеток