Македонски | Shqip | English |

Ekskluzivni stanovi vo centarot na Ohrid

Оглас од претпријатие. Се продава од: Daniela Tim Inzenering 04 мај 10:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

1 100 ЕУР

Број на соби: 2
Адреса: Мите Богоевски бр.5
Површина: 51 m2
Локација: Охрид
Зградата е лоцирана на ул.Мите Богоевски бр.5 во Центарот на Охрид во непосредна близина на општинската зграда и Основното Училиште Св. Кирил и Методиј. Пристапот е преку улицата Мите Богоевски, а старото градско јадро и кејот на Охридското Езеро се на пешачки дистанци од неколку минути. Објектот е завршен со изградбата, располагаме со следните квадратури 73м2,51м2, 61м2, 79м2 и 99м2. Подетални информации за истите можете да добиете на 02 30 63 020; 072 244 504; 070 344 042 секој работен ден од 08-16ч. или на страната на Тим Инженеринг http://timing.mk/project/19/sale
Нема посетени огласи
Кон почеток