Македонски | Shqip | English |

Kapital Nov trosoben stan 75m2

Оглас од претпријатие. Се продава од: Агенција за недвижности Капитал Охрид 11 фев. 15:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

56 000 ЕУР

Број на соби: 3
Адреса: Oхрид
Површина: 75 m2
Локација: Охрид
Шифра 10 725

Нов трособен стан во Охрид, урбана заедница Билјанини извори, комплекс Расадник.

Површина 75 мкв. Кат 5 со лифт. Ориентација исток. Паркинг.

Распоред: дневна со трпезарија и кујна со излез на балкон, спална, детска, бања, предсобје и балкон логија.

Карактеристики: висококвалитетна новоградба изградена по најсовремени градежно архитектонски стандарди.

Погледнете ја нашата понуда на веб страната:
www.kapitalohrid.mk
Контакт е-маил:
contact@kapitalohrid.mk
Контакт телефони:
070/388-844
078/232-047
046/611-144
Нема посетени огласи
Кон почеток