Македонски | Shqip | English |

Kapital Nov dvosoben juzen stan 59 m2

Оглас од претпријатие. Се продава од: Агенција за недвижности Капитал Охрид Вчера 14:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

47 200 ЕУР

Број на соби: 2
Адреса: Oхрид
Површина: 59 m2
Локација: Охрид
Шифра 10 726

Нов, невселен двособен јужен стан во Охрид, во урбана заедница Билјанини извори.

Површина 59 мкв. Кат 1. Лифт. Ориентација југ. Паркинг.

Распоред: дневна со трпезарија и куна со излез на балкон, спална, бања, предсобје и балкон логија.

Карактеристики: новоградба, сигурносна влезна врата, ПВЦ прозори, дрвени внатрешни врати, ламинатен под, домофон.

Погледнeте ја нашата понуда на веб страната:
www.kapitalohrid.mk

Контакт е-маил:
contact@kapitalohrid.mk

Контакт телефони:
070/388-844
078/232-047
046/611-144
Нема посетени огласи
Кон почеток