Македонски | Shqip | English |

Kapital Trosoben stan vo Ohrid 59m2

Оглас од претпријатие. Се продава од: Агенција за недвижности Капитал Охрид 16 мај 14:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

48 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 59 m2
Локација: Охрид
Шифра 10 784

Ексклузивна понуда:

Трособен нов стан во Охрид, во урбана заедница Билјанини извори, станбен комплекс Бејбунар, на булевар Туристичка во зграда х.Интернационал.

Вкупна површина 59 мкв. Кат 2 со лифт. Ориентација запад. Паркинг.

Распоред: дневна со трпезарија и кујна со излез на балкон, 2 спални, бања, предсобје и балкон логија.

Карактеристики: станот се наоѓа во новоградба, влез со рецепција, сигурносна влезна врата, ПВЦ прозори, дрвени внатрешни врати, под ламинат, внатрешни алуминиуски ролетни жалозини, надворешни алуминиумски ролетни, тенда на тераса.

Станот се продава со кујниски елементи, елементи во предсобје и плакар во бања.

Одличен избор за семејно живеење или семеен одмор.

Агенцијата поседува ексклузивно право на продажба.

Погледнете ја нашата понуда на нашиот веб сајт www.kapitalohrid.mk

Контакт e-mail [email protected]

Контакт телефони:
046 505 711
070 388 844
078 232 047
Нема посетени огласи
Кон почеток