Македонски | Shqip | English |

MOZNOSTI Namesten stan vo Bil. Izvori 35m2

Оглас од претпријатие. Се продава од: Agencija MOZNOSTI Ohrid Вчера 08:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

28 500 ЕУР

Број на соби: 2
Адреса: Biljanini Izvori
Површина: 35 m2
Локација: Охрид
Ш - 2429

Станот е на атрактивна локација во УЗ Билјанини Извори, во близина на Спортскиот центар, со површина 35м2, кат 2.
Распоред и карактеристики: Претсобје, купатило, кујна со 2 влеза: од претсобје и со шибер врата спрема дневна, голема дневна сооба воедно и спална и тераса. Под паркет, прозори дрвени со 2 стакла,
Цена - 28.500 евра со намештај и ел. уреди ( клима уред и др. ).
За цената може да се разговара за брзо плаќање.

За трошоците: Агенција – продавач, Данок и пренос – купувач.
За термин за презентација контактирајте не' на телефон, а за добивање подетални податоци, слики од зграда со позициониран стан и позиционирана мапа, пратете ваш e-mail.

----
Агенција за недвижности МОЖНОСТИ
ул. Димитар Влахов 14 Охрид
тел: 046 / 260 753
моб: 070 352 120
email: venko@t.mk
Нема посетени огласи
Кон почеток