Македонски | Shqip | English |

MOZNOSTI Nov stan 47m2 vo n. Racha

Оглас од претпријатие. Се продава од: Agencija MOZNOSTI Ohrid 20 мар. 08:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

37 600 ЕУР

Број на соби: 2
Адреса: Рача
Површина: 47 m2
За живеалиштето: Балкон / Тераса, Лифт, Паркинг простор / Гаража, Нова градба
Локација: Охрид
Ш-1675
Станот е 47м2, во квалитетно изградена зграда, со термофасада, лифт, паркинг, со убав поглед кон езерото и градот.

Распоред: претсобје, купатило, дневна со кујна, спална соба и тераса со влез и од дневна и од спална.
Карактеристики: ПВЦ термопан прозори, под паркет, подно греење во кујна,

Цената е 37.600 евра.
За трошоците: Агенција – продавач, Данок 3% и трошоци за пренос – купувач.

Договорете на телефон термин за презентација, а за добивање подетални податоци, внатрешни и надворешни слики со позициониран стан и позиционирана мапа, пратете ваш меил.
----
Агенција за недвижности МОЖНОСТИ
ул. Димитар Влахов 14 Охрид
тел: 046 / 260 753
моб: 070 352 120
email: contact@moznostiohrid.mk
venko@t.mk
Нема посетени огласи
Кон почеток