Македонски | Shqip | English |

MOZNOSTI Nov stan od 37m2 3 kat vo Centar Ohrid

Оглас од претпријатие. Се продава од: Agencija MOZNOSTI Ohrid 20 мар. 08:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

37 600 ЕУР

Број на соби: 1
Адреса: Во Центар
Површина: 37 m2
Локација: Охрид
Ш - 2408

Станот во новоизградена зграда во Центар, на 3 кат со П= 37м2 ( 34м2 стан + 3м2 балкон).
Зградата е квалитетна изработка, со лифт, демит фасада за топлотна и звучна изолација, скали од гранит, ходници мермер, паркинг.
Карактеристики: безбедносна врата, ПВЦ прозори Саламандер, под ламинат.
Распоредот е отворен тип ( со можност за преградување на спална)
Во купатило покрај стандардните елементи ќе биде поставена и туш кабина.
Пријавената поцетна цена од 38.850 евра е намалена на поцетна 37.600 евра
За цената и начин на плаќање може да се разговара.

За увид контактирајте не' на телефон, а за добивање подетални податоци, фотографии, мапи и сл. пишете ни меил.
---
Агенција за недвижности МОЖНОСТИ
ул. Димитар Влахов 14 Охрид
Тел: 046/260 753
моб: 070 352 120
email: venko@t.mk
Нема посетени огласи
Кон почеток