Македонски | Shqip | English |

MOZNOSTI Renoviran stan 86m2 vo Centar

Оглас од претпријатие. Се продава од: Agencija MOZNOSTI Ohrid 12 фев. 12:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

71 000 ЕУР

Број на соби: 3
Адреса: Центар
Површина: 86 m2
Локација: Охрид
Ш - 2342
Комфорен трсособен стан на атрактивна локација во центарот на градот.
Распоред: претсобје, мал тоалет, дневна соба со трпезариски дел и кујна ( кујната има и влез од ходник), голема тераса, бања, детска спална и брачна спална. Со станот оди и голем подрум сметан 50% во квадратурата .
Карактеристики: квалитетно реновиран со ПВЦ 5 коморна дограма, обновена внатрешна фасада, инсталации, плочки и паркет, со три видови осветлување – амбиентално, работно и акцент светло.
Зграда со паркинг, 4 кат, без лифт.
Цената од првично пријавената 73.000 евра е намалена на 71.000 евра. Во цената останува квалитетна Симпо гарнитура во дневна, намештајот во детска спална, комплет кујна со квалитетни ел. уреди: машина за садови, фрижидер, ел. шпорет со стаклокерамичка плоча за кување, аспиратор.
Може по договор за цена и комплет наместен.
За цената може да се преговара.

За термин за презентација контактирајте не' на телефон, а за добивање подетални податоци, слики од зграда со позициониран стан и позиционирана мапа, пратете ваш меил.

Агенција за недвижности МОЖНОСТИ
ул. Димитар Влахов 14 Охрид
тел: 046 / 260 753
моб: 070 352 120
email: venko@t.mk
Нема посетени огласи
Кон почеток