Македонски | Shqip | English |

MOZNOSTI STANOVI VO GRADBA

Оглас од претпријатие. Се продава од: Agencija MOZNOSTI Ohrid 20 мар. 08:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

23 800 ЕУР

Број на соби: 1
Адреса: Лескајца
Површина: 34 m2
Локација: Охрид
Ш-2420
Се нудат станови со поволни цени во нова зграда во градба, која ќе биде вселива во декември 2019 година во реон Булевар Туристичка (Лескајца) зграда на мирна локација, со термофасада, лифт, паркинг.
Од гарсоњери има слободни уште 1 од 34м2 кат 5 на исток.
Слободни и 40м2, 49м2, 51м2 и 56м2, а трособни и четирисобни по нарачка.
Цени: има станови со 680е/м2 + 3% данок, и станови со 700 е/м2 со платен данок, со фазно плаќање: 40% со Преддоговор, 30% со затворена карабина и 30% со клуч на рака.
За поголеми квадратури и поголем износ на плаќање може и одреден попуст.

За добивање подетални информции за техничките аспекти на градба, урбанистичко правна документација, слики и мапи пратете Ваш меил, а за увид закажете термин преку телефон.
----
Агенција за недвижности МОЖНОСТИ
ул. Димитар Влахов 14 Охрид
тел: 046 / 260 753
моб: 070 352 120
email: venko@t.mk
Нема посетени огласи
Кон почеток