Македонски | Shqip | English |

MOZNOSTI Stan vo B Izvori so podrum

Оглас од претпријатие. Се продава од: Agencija MOZNOSTI Ohrid Вчера 08:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

46 000 ЕУР

Број на соби: 4
Адреса: Билјанини Извори
Површина: 67 m2
Локација: Охрид
Ш-2402
Се продава стан со површина од 67м2 и подрум 5м2, во УЗ Биљанини извори во населена зграда со паркинг.
Распоред: ходник, купатило, спална, дневна, тераса, кујна и трпезарија. Има излез за тераса и од дневна и од трпезарија.

Карактеристики: под ламинат, нова безбедносна влезна врата, прозори дрвени со 2 стакла, 2 oџаци во кујна и во дневна.

Пријавена цена 46.000 евра со можност да се преговара за цената.
Може и со кредит со воспоставување обезбедување – хипотека врз овој стан.

За трошоците: Агенција – продавач, данок и пренос – купувач.


Договорете на телефон термин за презентација, а за добивање подетални податоци, внатрешни и надворешни слики со позициониран стан и позиционирана мапа, пратете меил.
----
Агенција за недвижности МОЖНОСТИ
ул. Димитар Влахов 14 Охрид
тел: 046 / 260 753
моб: 070 352 120
email: contact@moznostiohrid.mk
www.moznostiohrid.mk
Нема посетени огласи
Кон почеток