Македонски | Shqip | English |

MOZNOSTI trosoben namesten stan vo BiljaniniIzvori

Оглас од претпријатие. Се продава од: Agencija MOZNOSTI Ohrid 12 фев. 12:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

58 000 ЕУР

Број на соби: 2
Адреса: Билјанини Извори
Површина: 72 m2
Локација: Охрид
Ш-1864
Убаво ентериерно и квалитетно уреден стан во понова зграда со лифт и паркинг во Билјанини Извори, стан со паркет, ПВЦ прозори, клима уред, блиндирана врата. Стан со големи инвестиции во намештај, кујна и ел. уреди.
Распоред: дневна со трпезарија и кујна, 2 спални соба, купатило и тераса.
Квадратура по И.Л. - 68м2 стан + 4м2 тераса.
Зградата има лифт.

Цената се однесува за комплетно наместен стан и за истата може да се разговара.

За увид во станот контактирајте не' на телефон, а за добивање подетални податоци со слики од зграда со позициониран стан и мапа за точна локација пратете ваш меил.

Агенција за недвижности МОЖНОСТИ
ул. Димитар Влахов 14 Охрид
Тел: 046/260 753
моб: 070 352 120
email: venko@t.mk
Нема посетени огласи
Кон почеток