Македонски | Shqip | English |

Namesten stan vo Ohrid

Се продава од: Aleksandar Вчера 19:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

35 000 ЕУР

Број на соби: 2
Адреса: Arif Mustafa B2-13
Површина: 51 m2
Локација: Охрид
Станот е комплетно реновиран ( PVC дограма, бојадисан, нови внатрешни врати, нова санитарија, нов мебел - кујна). Се наоѓа на 4ти спрат, светол, со тераса. Одлична локација - мирна, со паркинг простор на 10 мин од центарот на градот. Вреди да се види!
Нема посетени огласи
Кон почеток