Македонски | Shqip | English |

Nov Stan od 48m2 vo Ohrid

Се продава од: Blagoj 17 мај 16:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

750 ЕУР

Број на соби: 2
Адреса: Rasadnik
Површина: 48 m2
Локација: Охрид
Nov stan istocna strana.4-ti sprat so lift.
Нема посетени огласи
Кон почеток