Македонски | Shqip | English |

Odlicen stan od 67m2 vo Ohrid

Се продава од: Виолета Вчера 22:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 3
Адреса: Васил Главинов
Површина: 67 m2
Локација: Охрид
Се продава празен или комплетно наместен стан во Охрид од 67 м2 на 3-ти кат, со една спална соба, работна соба, дневна, трпезарија, кујна, тераса, подрум од 7м2 со обезбеден паркинг. Ориентација Исток и Југозапад. Станот е комплетно реновиран! Доколку Ви недостигаат средства, а би сакале да имате одличен стан во Охрид има одредени дополнителни можности за договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток