Македонски | Shqip | English |

Opremen nov stan vo Ohrid

Се продава од: Ines 18 фев. 07:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

34 000 ЕУР   40 000 ЕУР

Број на соби: 1
Адреса: бул. АСНОМ бр.21 Охрид
Површина: 50 m2
Локација: Охрид
Се продава опремен (вложено 5100 евра) и НОВ стан во ОХРИД над ТАМАРО 7 со имотен лист за стан, заеднички простории и земјиште и со квадратура 46,65 м2. Со поглед на Самоиловата тврдина и езерото. На бул. АСНОМ бр.21, стан бр.41 во нова зграда на 5 кат со лифт.

Терасата е голема и има можност од доградба на дополнителна соба (прилог-слика).

Контакт телефон: 075 244 633
Вибер: 076 832 642
Нема посетени огласи
Кон почеток