Македонски | Shqip | English |

STANOVI VO OHRID

Се продава од: Ines Jusufoska Вчера 09:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 2
Адреса: Булевар Туристичка
Локација: Охрид
Продажба на станови во нова станбена зграда на Булевар Туристичка на одлична локација во Охрид. Поволни цени во тек на градба!!! Подетални информации
078 271 613
website: inferro.mk
Нема посетени огласи
Кон почеток