Македонски | Shqip | English |

Stan od 65m2 so sopstven dvor na Partizanska

Се продава од: Jane Вчера 15:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 2
Адреса: Partizanska
Површина: 65 m2
Локација: Охрид
Se prodava stan od 65m2 so sopstven dvor od 50 m2 na Partizanska nasproti fakultetot za turizam.Stanot moze da se koristi i za deloven prostor.
Нема посетени огласи
Кон почеток