Македонски | Shqip | English |

Stan vo centar na Ohrid

Се продава од: dragan Вчера 20:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

36 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 52 m2
Локација: Охрид
Se prodava stan vo center na ohrid 41+11
Нема посетени огласи
Кон почеток