Македонски | Shqip | English |

ИМПЕРИЈА Нов стан

Оглас од претпријатие. Се продава од: ИМПЕРИЈА 12 јун. 22:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 3
Адреса: Охрид
Површина: 74 m2
За живеалиштето: Балкон / Тераса
Локација: Охрид
Се продава нов невселуван стан со површина 74м2 (дневна,трпезарија,кујна,две спални,купатило,ходник,тераса).Во станот има Можност да се прегради и трета спална.
Кат – 1
Станот се наоѓа во близина на гимназијата (позади мини маркет) .
Шифра Ц 19/23
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме афтентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771
Нема посетени огласи
Кон почеток