Македонски | Shqip | English |

Metal detektori

Се продава од: Atanas 19 мар. 01:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

1 500 ЕУР

Локација: Охрид
Се продаваат метал детектори со документ: Mole Impuls Digital (за големи длабочини - до 18 метри) и White's Surfmaster P.I. (Plus) - водоотпорен.
Нема посетени огласи
Кон почеток