Македонски | Shqip | English |

Apartmani Bogdanoski

Оглас од претпријатие. Се продава од: Апартмани Богданоски Вчера 18:07 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Охрид
Одморете во мирен и пријатен амбиент

Издаваме наместени апартмани покрај езеро на самиот Кеј во центарот на Охрид. Апартманите се новоградба сите опремени со ТВ, кабелска WIFI, мини кујна купатило тераса уреден двор и паркинг. Одморете во мирен и пријатен амбиент . Поздрав
Локација:
http://goo.gl/maps/3GYcY
Нема посетени огласи
Кон почеток