Македонски | Shqip | English |

BMW 530

Се продава од: Bmw Вчера 20:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 19.090 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

8 800 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Долнени, Прилеп
Стил на каросерија:
Марка: 5-серии / BMW
Модел: 530
Se prodava Bmw 530d M-paket
Registrirano servis kompleten napraven
Bmw e63 orginal 19ki felgi siber
Nova gusena grana kozen interier full elektronik
Sedista so memoria greaci na sedista EL retrovizori
Tv ekran dvd cd changer i poveke dodatoci
Нема посетени огласи
Кон почеток