Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz moze zamena za Golf 4 tdi

Се продава од: Omer 22 мај 20:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 10.850 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 000 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Долнени, Прилеп
Стил на каросерија:
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 220
Se prodava mercedes benz c 220 cdi site 4 gumi novi registriran cela godina moze zamena za golf 4 ili golf 5 tdi
Нема посетени огласи
Кон почеток