Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-Benz E220 Avantgarde-13

Се продава од: Mercedes 12 јан. 12:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2013
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Долнени, Прилеп
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 220
Mercedes E220cdi 2013god sega uvezen Registriran na mk tabli cela god servisiran so novi zimski gumi
Kolata e vo extra sostojba
AVANTGARDE Oprema
Navigacija
DVD
Autoparking
F1 brzini na volan
Koža
Xenon,Bixenon
I uste mn mn oprema,moze da se vidi i proba vo sekoe vreme
Za poveke inf 077 736 177
Нема посетени огласи
Кон почеток