Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 3 TDI 1.9

Се продава од: sami 11 јан. 16:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 1997
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Долнени, Прилеп
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
GOLF 3 TDI 1.9 ,KILMATRONIK,ABS.TEMPOMAT,EL,SIBER,KUKA KOMPLETEN SERVIS.
TRAKTOR FERGUSON-533 REMONTIRAN,BEOGRADSKA FREZA,BALIRACKA MASEJ FERGUSON CHEVROLET CAPTIVA 2.0 FUL OPREMA
DOJDETE I UVERETE SE VO LAZHANI
Нема посетени огласи
Кон почеток