Македонски | Shqip | English |

VW Golf 2.0 gti

Се продава од: saban 23 мај 00:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 1994
Менувач: Рачен
Километража: > 500 000
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Долнени, Прилеп
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
vo odlicna sostojba
Нема посетени огласи
Кон почеток