Македонски | Shqip | English |

VW TOURAN

Се продава од: VW 20 мај 13:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Долнени, Прилеп
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Touran
Se prodava VW TOURAN 2006g vo odlicna donesen od Shvajcaria plateni site davacki do registracia.
Full oprema
Нема посетени огласи
Кон почеток