Македонски | Shqip | English |

BAGER VOLVO EC210 GODINA -06

Се продава од: EUROGRADBA 15 јан. 13:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Долнени, Прилеп
Возила : Градежни машини
SE PRODAVAT BAGER VOLVO EC 210 GODINA 2006
SEGA NOV UVOZ BAGEROT E VO TOP SOSTOIBA
Нема посетени огласи
Кон почеток