Македонски | Shqip | English |

CISTAC ZA SNEG

Оглас од претпријатие. Се продава од: Eurogradba Asanoski 09 мар. 08:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Долнени, Прилеп
Возила : Градежни машини
Se prodava cistac za sneg sirok 3.20 metri
sega uvezen od italija
Нема посетени огласи
Кон почеток