Македонски | Shqip | English |

GRADEZNI MASINI

Оглас од претпријатие. Се продава од: Eurogradba Asanoski Денес 12:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Долнени, Прилеп
Возила : Градежни машини
Se prodava site vidovi na bageri od 1.6 t do 24 t,
Se prodava i digalki, podpori, gradezno skele, masini za zelezo, korpi za bageri, site vidovi na gradezni masini, plasticni stubovi i mnogu povejke vo EURO GRADBA ASANOSKI.
Za info 070/634010 - 071/638512
Нема посетени огласи
Кон почеток