Македонски | Shqip | English |

Ford Transit

Се продава од: Drage 11 јан. 13:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.730 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 700 ЕУР

Локација: Кривогаштани, Прилеп
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Ford
Модел: Transit
Se prodava havarisan ford ttanzit 2001g 2.4 66kw 90ks kombinirano 4+1 1280kg nosivost motor i mejnac odlicni 072604696
Нема посетени огласи
Кон почеток