Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Krivogastani

Се продава од: Ana Денес 11:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

49 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Број на спратови: Високо приземје
Греење: Централно
Локација: Кривогаштани, Прилеп
Namestena minogo ubawa so dwor 10 godin se staro.Prodawam poradzi ziwiejenie wo stranstwo za pola cena .
Нема посетени огласи
Кон почеток