Македонски | Shqip | English |

Pcelni semejstva

Се продава од: Игор 22 мај 18:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

5 000 МКД

Локација: Прилеп
Се продаваат 12 пчелни семејства, во одлична состојба. Направен преглед на 10.03.2018, прилог слики.
Нема посетени огласи
Кон почеток