Македонски | Shqip | English |

Razladni vitrini

Се продава од: китаноски стеван 23 мај 02:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Прилеп
Производи : За Ресторани и Кафулиња
поради заминувајне во странство се продаваат скоро нови разладни ветрии за слаткари цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток