Македонски | Shqip | English |

Alfa Romeo 156 -06 1.9 jtd

Се продава од: Vlatko 15 мар. 15:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Прилеп
Стил на каросерија:
Марка: Alfa Romeo
Модел: Alfa 156
Alfa Romeo 156 2006 godina 1.9 jtd
Kontakt telefon 076200005
Cena po dogovor moze zamena za pomala ili pogolema kola
Нема посетени огласи
Кон почеток