Македонски | Shqip | English |

AUDI A4 2.0 TDI 143KS 105KW

Се продава од: davor Денес 01:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Прилеп
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
SE PRODAVA AUDI A4 2.0TDI
143KS
105KW
B8
OD OPREMA POSEDUVA:
dvozonski klimatronik
greaci na sedista
xenon
parking senzori
airbag 8
cd sarzer
esp
navigacija vo boja
zatemnati stakla so atest
3 kluca
kupena od prv gazda vo Italia
REGISTRIRANA E DO 25.12.2019 SO ZELEN KARTON, NAPRAVEN E KOMPLETEN SERVIS I IMA NOVI MICHELIN GUMI
poveke info:075-748-424
Нема посетени огласи
Кон почеток