Македонски | Shqip | English |

AUDI A7 3.0 TDI Quattro FUL OPREMA MOZE ZAMENA

Се продава од: IGOR 14 јан. 14:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2010
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Прилеп
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A7
Voziloto e redovno servisirano so novi Michelin Pilot 4 zimski gumi i najvisoko nivo
na oprema
-klimatronik
-vebasto
-soncev krov
-grenje i ladenje na sedista
-masaza na sedista
-matrix farovi i mnogu druga oprema.
MOZE ZAMENA ISKLUCIVO ZA VOZILO NAD 2014 g SO MOJA ILI VASA DOPLATA
Нема посетени огласи
Кон почеток