Македонски | Shqip | English |

BMW 120d AUTOMATIC

Се продава од: bmw Вчера 23:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 12.800 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 900 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Сива
Локација: Прилеп
Стил на каросерија:
Марка: 1-серии / BMW
Модел: 120
Kupena od Autobavaria (Bulgaria) oficijalen predstavnik za BMW. Posleden redoven serviz na 195 000 km , realni kilometri. Dva seta gumi (letni i zimski)
078441262 078221244
Нема посетени огласи
Кон почеток