Македонски | Shqip | English |

BMW 730d F01 Bg Tabli perfektna sostojba

Се продава од: Bmw Денес 13:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2009
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Црна
Локација: Прилеп
Стил на каросерија:
Марка: 7-серии / BMW
Модел: 730
Kolata e kupena od germanija,vo perfektna sostojba e bez ni edna mana ili zabeleska,ima germanska servisna kniska,redovno e servisirana,ima 4 novi gumi pred 2-3miseci kupeni,imam uste eden set na gumi komplet so bandasi (17cola zimski skoro novi).
Poseduva mnogu oprema...
Kolata e na bugarski redovni tabli i mozi da se carini vo eden den.
Za podetalni informacii javetese na telefon...
Mozi eventualno zamena samo za bugarsko vozilo do 3000-4000e.
Нема посетени огласи
Кон почеток