Македонски | Shqip | English |

Fiat Bravo 1.8

Се продава од: predrag 23 мај 13:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 1996
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Прилеп
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Bravo
kolata e vo odlicna sostojba vredi da se vidi cena po dogovor registrirana do 28.01.2019 telefon 076478769 predrag
Нема посетени огласи
Кон почеток